ZAFER MAKİNA KALIP

1981 Yılında engin tecrübeleri olan firmalara çalıştıktan sonra 1997 Yılında Zafer Makina Kalıp Döküm Sanayi olarak 11 seneyi aşkın bir süredir. Kalıp, aparat, makina parçaları ve Özel Brülör imalatı alanında faaliyet göstermektedir. Biz müşteri taleplerini her zaman en uygun şekil, en kısa süre ve en yüksek kalitede karşıladığımıza ve bunu yaparken, kalite, fiyat, temin süresi bakımından müşterilerimizi koşulsuz olarak tatmin ettiğimize inanıyoruz.

Misyonumuz ,kalite bilincini yaymak, bireylerin tüm potansiyellerini gerçekleştirebilmeler iiçin fırsatlar sunmak, ürünlerimizi kullanan tüm insanlara karşı olan sorumluluk bilincimizi arttırmak, bunu yaparken uluslararası normlardaki işletme ve kalite anlayışıyla hareket etmektir..

Vizyonumuz, müşteri beklentilerini daha kapsamlı yerine getirebilmek ve ilişkileri geliştirmek, gelişen makina ve kalıp sektöründe en gelişmiş teknolojiyle beraber kaliteli mal üretmek, kaliteli hizmet sunmak ve kaliteli müşterilere ulaşmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Standartlara uygun, zamanında ve ekonomik hizmet
Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standartlar ile uyumlu olarak zamanında ve ekonomik olarak karşılamak.

Sürekli iyileştirme
Sürekli iyileştirme felsefesini uygulayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttırmak.

Çevreye saygı, geleceğe sorumluluk
Faaliyetlerimiz sırasında çevreye zarar vermemeye özen göstermek ve dünyanın tükenir kaynaklarına gereken hassasiyeti göstermek, firmamızın topluma ve gelecek nesillere olansorumluluk, çevreye saygı prensibimizi, çevreye hizmetlerimizle kanıtlamak.

İnsan kaynaklarımız
Hedeflerimize ulaşmak ancak uygulanan sistem ve elemanlar kaliteli ise mümkündür. Sistemin işletilmesinde en büyük varlığımız insan kaynağımızdır.

Toplam kalitede mükemmellik ilkemizdir
Tüm personele toplam kalite felsefesini benimsetmek ve eğitim faaliyetlerini kesintisiz sürdürmek kalite politikamızın vazgeçilmez unsurudur.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz iş ortağımızdır
Firmamıza ürün ve hizmet sağlayan tedarikçilerimiz bizim iş ortaklarımızdır.Tedarikçilerimizin gelişmeleri ve sistemli çalışmaları hepimizin menfaatine olan bir durumdur. Tedarikçilerimizin kalite seviyelerini yükseltmelerine destek olmak sorumluluğumuzdur.

Modern teknoloji ve çağdaş yönetim
Gelecekteki hedefimiz; firmamızın kendi sektöründeki firmalar içinde ön sıralarda yeralmasıdır. Bu hedefe ulaşabilmek için kullanacağı araçlar modern teknoloji ve çağdaş yönetim sistemleri olmalıdır.